Mai
1. mai, 21:00 K-Analen 9 - 0 Dalelia Pol & Spring
1. mai, 21:00 Molde Jarnvare 6 - 5 Team Fuglset

8. mai, 21:00 Samvirkelaget 6 - 2 Molde Jarnvare
8. mai, 21:00 Team Fuglset 1 - 3 Molde Airport
8. mai, 22:00 Lokomotiv Gagnat 3 - 7 K-Analen
8. mai, 22:00 Dalelia Pol & Spring 3 - 12 Fylkeshusa

15. mai, 21:00 Fylkeshusa 4 - 7 Lokomotiv Gagnat
15. mai, 21:00 Samvirkelaget 7 - 0 Dalelia Pol & Spring
15. mai, 22:00 K-Analen 1 - 1 Team Fuglset
15. mai, 22:00 Molde Airport 4 - 1 Molde Jarnvare

22. mai, 21:00 Molde Jarnvare 2 - 6 K-Analen
22. mai, 21:00 Lokomotiv Gagnat 9 - 7 Dalelia Pol & Spring
22. mai, 22:00 Molde Airport 5 - 3 Samvirkelaget
22. mai, 22:00 Team Fuglset 3 - 4 Fylkeshusa

29. mai, 21:00 Dalelia Pol & Spring 12 - 1 Team Fuglset
29. mai, 21:00 Fylkeshusa 6 - 9 Molde Jarnvare
29. mai, 22:00 K-Analen 6 - 1 Molde Airport
29. mai, 22:00 Samvirkelaget 5 - 3 Lokomotiv Gagnat
Juni
5. jun, 21:00 Molde Airport 3 - 3 Fylkeshusa
5. jun, 22:00 K-Analen 3 - 2 Samvirkelaget
5. jun, 22:00 Molde Jarnvare 1 - 7 Dalelia Pol & Spring

12. jun, 21:00 Fylkeshusa 4 - 6 K-Analen
12. jun, 21:00 Dalelia Pol & Spring 1 - 8 Molde Airport
12. jun, 22:00 Lokomotiv Gagnat 5 - 7 Molde Jarnvare

19. jun, 21:00 Dalelia Pol & Spring 0 - 3* K-Analen
19. jun, 21:00 Lokomotiv Gagnat 0 - 6 Molde Airport
19. jun, 22:00 Samvirkelaget 2 - 7 Fylkeshusa
19. jun, 22:00 Team Fuglset 3 - 0** Molde Jarnvare
August
21. aug, 21:00 K-Analen 3 - 1 Lokomotiv Gagnat
21. aug, 21:00 Fylkeshusa Avlyst Dalelia Pol & Spring
21. aug, 22:00 Molde Airport 8 - 0 Team Fuglset
21. aug, 22:00 Molde Jarnvare 5 - 3 Samvirkelaget

28. aug, 21:00 Dalelia Pol & Spring Avlyst Samvirkelaget
28. aug, 21:00 Lokomotiv Gagnat 6 - 1 Fylkeshusa
28. aug, 22:00 Team Fuglset 0 - 2 K-Analen
28. aug, 22:00 Molde Jarnvare 1 - 2 Molde Airport
September
4. sep, 21:00 Dalelia Pol & Spring Avlyst Lokomotiv Gagnat
4. sep, 21:00 Fylkeshusa 0 - 0 Team Fuglset
4. sep, 22:00 K-Analen 1 - 4 Molde Jarnvare
4. sep, 22:00 Samvirkelaget 1 - 5 Molde Airport

11. sep, 21:00 Molde Airport 3 - 2 K-Analen
11. sep, 21:00 Lokomotiv Gagnat 2 - 4 Samvirkelaget
11. sep, 22:00 Molde Jarnvare 3 - 3 Fylkeshusa
11. sep, 22:00 Team Fuglset Avlyst Dalelia Pol & Spring

18. sep, 21:00 Dalelia Pol & Spring Avlyst Molde Jarnvare
18. sep, 21:00 Fylkeshusa 2 - 10 Molde Airport
18. sep, 22:00 Samvirkelaget 4 - 0 K-Analen
18. sep, 22:00 Lokomotiv Gagnat 9 - 1 Team Fuglset

25. sep, 21:00 K-Analen 9 - 3 Fylkeshusa
25. sep, 21:00 Molde Airport Avlyst Dalelia Pol & Spring
25. sep, 22:00 Molde Jarnvare 4 - 6 Lokomotiv Gagnat
25. sep, 22:00 Team Fuglset 0 - 6 Samvirkelaget
Oktober
2. okt, 21:00 Fylkeshusa 0 - 0 Samvirkelaget
2. okt, 21:00 Team Fuglset ? - ? Lokomotiv Gagnat

9. okt, 21:00 Molde Airport 5 - 3 Lokomotiv Gagnat
9. okt, 22:00 Samvirkelaget 0 - 0 Team Fuglset

K-Analen.com tar forbehold om endringer i kampoppsettet.

PS: Serien bestod opprinnelig av 8 lag, men Dalelia Pol & Spring valgte å trekke laget sitt. Forbundet bestemte dermed at alle spilte og uspilte kamper skulle strykes som om de aldri hadde eksistert. Vi har latt de kampene som er spilt bli stående i terminlisten, selv om de ikke er tellende for tabellen.

* Resultat satt til 3-0 i K-Analens favør, etter at vi fikk medhold i protesten vi la inn.

** Kamp vunnet 3-0 på walkover.