April
18. apr, 22:00 Molde Airport 3 - 7 Romsdal Horns

25. apr, 21:00 Lokomotiv Gagnat 8 - 3 Fylkeshusa
Mai
2. mai, 21:00 Lokomotiv Gagnat 4 - 2 Molde Airport
2. mai, 21:00 Romsdal Horns 4 - 6 K-Analen

21. mai, 21:00 Samvirkelaget 10 - 1 EL-Bandidos

23. mai, 21:00 K-Analen 3 - 2 Lokomotiv Gagnat
23. mai, 22:00 Fylkeshusa 2 - 11 Romsdal Horns

28. mai, 21:00 Samvirkelaget 6 - 0 Bunnlaget

30. mai, 21:00 K-Analen 2 - 1 Molde Airport
30. mai, 22:00 Romsdal Horns 10 - 3 Bunnlaget
Juni
4. jun, 21:00 Romsdal Horns 7 - 1 EL-Bandidos

6. jun, 21:00 Bunnlaget 0 - 3 Molde Airport
6. jun, 21:00 Fylkeshusa 3 - 1 K-Analen

11. jun, 21:00 Lokomotiv Gagnat 2 - 1 EL-Bandidos
11. jun, 21:00 Samvirkelaget 2 - 2 Molde Airport

13. jun, 21:00 Molde Airport 1 - 3 Fylkeshusa
13. jun, 21:00 Lokomotiv Gagnat 1 - 7 Romsdal Horns
13. jun, 22:00 K-Analen 7 - 1 Bunnlaget

18. jun, 21:00 Fylkeshusa 10 - 0 EL-Bandidos
18. jun, 21:00 Samvirkelaget 8 - 2 Lokomotiv Gagnat

20. jun, 21:00 EL-Bandidos 1 - 2 Bunnlaget
20. jun, 21:00 Fylkeshusa 2 - 4 Samvirkelaget

25. jun, 21:00 EL-Bandidos 4 - 5 Lokomotiv Gagnat

27. jun, 21:00 Fylkeshusa 8 - 1 Bunnlaget
27. jun, 21:00 Romsdal Horns 5 - 0 Molde Airport
August
13. aug, 21:00 Molde Airport 6 - 3 EL-Bandidos
13. aug, 21:00 Bunnlaget 1 - 7 Samvirkelaget

15. aug, 21:00 Molde Airport 4 - 3 Lokomotiv Gagnat
15. aug, 22:00 K-Analen 1 - 6 Romsdal Horns

20. aug, 21:00 Samvirkelaget 6 - 3 Fylkeshusa

22. aug, 21:00 Romsdal Horns 6 - 3 Fylkeshusa
22. aug, 22:00 Lokomotiv Gagnat 2 - 1 K-Analen
22. aug, 22:00 Bunnlaget 1 - 4 EL-Bandidos

29. aug, 21:00 Fylkeshusa 1 - 3 Lokomotiv Gagnat
29. aug, 22:00 Molde Airport 6 - 2 Bunnlaget
29. aug, 22:00 EL-Bandidos 1 - 4 K-Analen
September
3. sep, 21:00 Molde Airport 3 - 4 Samvirkelaget
3. sep, 21:00 K-Analen 4 - 1 EL-Bandidos

5. sep, 21:00 Molde Airport 4 - 7 K-Analen
5. sep, 22:00 Bunnlaget 2 - 10 Romsdal Horns

10. sep, 21:00 EL-Bandidos 2 - 4 Molde Airport
10. sep, 21:00 Lokomotiv Gagnat 3 - 4 Samvirkelaget

12. sep, 21:00 Romsdal Horns 6 - 0 Lokomotiv Gagnat
12. sep, 21:00 Fylkeshusa 0 - 3 Molde Airport
12. sep, 22:00 Bunnlaget 1 - 5 K-Analen

17. sep, 21:00 Bunnlaget 0 - 7 Fylkeshusa

19. sep, 21:00 K-Analen 3 - 6 Fylkeshusa
19. sep, 21:00 EL-Bandidos 3 - 0* Samvirkelaget
19. sep, 22:00 Lokomotiv Gagnat 1 - 1 Bunnlaget

24. sep, 21:00 EL-Bandidos 3 - 4 Fylkeshusa
24. sep, 21:00 Romsdal Horns 3 - 2 Samvirkelaget
Oktober
1. okt, 21:00 Samvirkelaget 1 - 1 Romsdal Horns

3. okt, 21:00 K-Analen 1 - 2 Samvirkelaget
3. okt, 22:00 EL-Bandidos 2 - 4 Romsdal Horns
3. okt, 22:00 Bunnlaget 1 - 8 Lokomotiv Gagnat

8. okt, 21:00 Samvirkelaget 0 - 3* K-Analen

K-Analen.com tar forbehold om endringer i kampoppsettet.

PS: Vard Elite og Monter Lønseth trakk lagene sine, og alle deres kamper er strøket fra terminlisten. K-Analen vant for øvrig disse kampene henholdsvis 14-1 og 7-1.

* Kamp vunnet 3-0 på walkover.