Mai
13. mai, 21:00 K-Analen 2 - 1 EL-Bandidos
13. mai, 22:00 Samvirkelaget 15 - 0 Årø BK

15. mai, 21:00 Høgskolen i Molde 1 - 3 Romsdal Horns
15. mai, 22:00 Lokomotiv Gagnat 3 - 0 Bunnlaget

20. mai, 21:00 Bunnlaget 1 - 9 K-Analen
20. mai, 22:00 EL-Bandidos 2 - 6 Samvirkelaget

22. mai, 21:00 Høgskolen i Molde 1 - 2 Lokomotiv Gagnat
22. mai, 22:00 Årø BK 0 - 6 Romsdal Horns
Juni
3. jun, 21:00 Romsdal Horns 5 - 3 EL-Bandidos
3. jun, 22:00 Samvirkelaget 9 - 1 Bunnlaget

5. jun, 21:00 K-Analen 3 - 10 Romsdal Horns
5. jun, 22:00 Bunnlaget 3 - 3 EL-Bandidos

10. jun, 21:00 Bunnlaget 1 - 4 Romsdal Horns
10. jun, 22:00 Lokomotiv Gagnat 0 - 6 Samvirkelaget

12. jun, 21:00 EL-Bandidos 5 - 6 Årø BK
12. jun, 22:00 Romsdal Horns 8 - 1 Lokomotiv Gagnat

17. jun, 21:00 Samvirkelaget 1 - 2 K-Analen
17. jun, 22:00 Årø BK 3 - 5 Bunnlaget
August
19. aug, 21:00 K-Analen 5 - 1 Lokomotiv Gagnat
19. aug, 22:00 Lokomotiv Gagnat 2 - 4 Årø BK

21. aug, 21:00 Samvirkelaget 3 - 0* Høgskolen i Molde
21. aug, 22:00 Årø BK 3 - 0* Høgskolen i Molde

26. aug, 21:00 EL-Bandidos 4 - 4 Lokomotiv Gagnat
26. aug, 22:00 Romsdal Horns 2 - 3 Samvirkelaget

28. aug, 21:00 Bunnlaget 0 - 9 Høgskolen i Molde
28. aug, 22:00 Årø BK 6 - 5 K-Analen
September
2. sep, 21:00 EL-Bandidos 0 - 10 K-Analen
2. sep, 22:00 Årø BK 1 - 3 Samvirkelaget

4. sep, 21:00 Bunnlaget 2 - 1 Lokomotiv Gagnat
4. sep, 21:00 Samvirkelaget 6 - 4 Lokomotiv Gagnat
4. sep, 22:00 Romsdal Horns 5 - 3 Høgskolen i Molde

9. sep, 21:00 K-Analen 5 - 2 Bunnlaget
9. sep, 22:00 Samvirkelaget Avlyst EL-Bandidos

11. sep, 21:00 Lokomotiv Gagnat 1 - 2 Høgskolen i Molde
11. sep, 22:00 Romsdal Horns 8 - 3 Årø BK

16. sep, 21:00 Bunnlaget 2 - 4 Samvirkelaget
16. sep, 22:00 EL-Bandidos 1 - 10 Romsdal Horns

18. sep, 21:00 Høgskolen i Molde 0 - 5 Årø BK
18. sep, 22:00 Lokomotiv Gagnat 3 - 8 K-Analen

23. sep, 21:00 Høgskolen i Molde 3 - 4 K-Analen
23. sep, 22:00 Høgskolen i Molde Avlyst EL-Bandidos

25. sep, 21:00 K-Analen 4 - 1 Høgskolen i Molde
25. sep, 22:00 Årø BK ? - ? EL-Bandidos

30. sep, 21:00 K-Analen 3 - 0* Samvirkelaget
30. sep, 22:00 Lokomotiv Gagnat 2 - 7 Romsdal Horns
Oktober
2. okt, 21:00 Bunnlaget 9 - 2 Årø BK
2. okt, 22:00 EL-Bandidos Avlyst Høgskolen i Molde

14. okt, 21:00 Romsdal Horns 4 - 1 K-Analen
14. okt, 22:00 Årø BK 7 - 1 Lokomotiv Gagnat

16. okt, 21:00 EL-Bandidos Avlyst Bunnlaget
16. okt, 22:00 Høgskolen i Molde 4 - 3 Samvirkelaget

21. okt, 21:00 Høgskolen i Molde 3 - 1 Bunnlaget
21. okt, 21:00 K-Analen 2 - 3 Årø BK
21. okt, 22:00 Lokomotiv Gagnat Avlyst EL-Bandidos
21. okt, 22:00 Samvirkelaget 0 - 3* Romsdal Horns

K-Analen.com tar forbehold om endringer i kampoppsettet.

* Kamp vunnet 3-0 på walkover.