Mai
7. mai, 21:00 Romsdal Horns 7 - 4 Lokomotiv Gagnat
7. mai, 21:00 Molde Jarnvare 1 - 3 Røberg Bygg
7. mai, 22:00 MSI 8 - 1 K-Analen
7. mai, 22:00 Bunnlaget 5 - 1 Rema 1000

12. mai, 21:00 Rema 1000 5 - 2 Molde Jarnvare
12. mai, 21:00 Røberg Bygg 2 - 4 Bunnlaget
12. mai, 22:00 K-Analen 2 - 0 Forza Ferske
12. mai, 22:00 Khaugenmyra 1 - 1 MSI

19. mai, 21:00 MSI 8 - 1 Rema 1000
19. mai, 21:00 Røberg Bygg 1 - 15 Lokomotiv Gagnat
19. mai, 22:00 Molde Jarnvare 0 - 9 Bunnlaget
19. mai, 22:00 Forza Ferske 1 - 1 Khaugenmyra

21. mai, 21:00 Lokomotiv Gagnat 3 - 6 Bunnlaget
21. mai, 21:00 Forza Ferske 2 - 6 Romsdal Horns
21. mai, 22:00 K-Analen 6 - 4 Rema 1000
21. mai, 22:00 MSI 13 - 1 Molde Jarnvare

26. mai, 21:00 Lokomotiv Gagnat 6 - 5 MSI
26. mai, 21:00 Molde Jarnvare 0 - 5 Khaugenmyra
26. mai, 22:00 Bunnlaget 2 - 7 Romsdal Horns
26. mai, 22:00 Forza Ferske 3 - 1 Røberg Bygg

28. mai, 21:00 Lokomotiv Gagnat 3 - 5 K-Analen
28. mai, 21:00 Røberg Bygg 5 - 17 Romsdal Horns
28. mai, 22:00 Bunnlaget 0 - 2 Khaugenmyra
28. mai, 22:00 Forza Ferske 8 - 2 Rema 1000
Juni
2. jun, 21:00 MSI 5 - 0 Bunnlaget
2. jun, 21:00 Forza Ferske 13 - 0 Molde Jarnvare
2. jun, 22:00 Rema 1000 2 - 12 Romsdal Horns
2. jun, 22:00 Røberg Bygg 2 - 0 Khaugenmyra

9. jun, 21:00 Khaugenmyra 1 - 0 Lokomotiv Gagnat
9. jun, 22:00 Molde Jarnvare 2 - 6 Romsdal Horns

11. jun, 21:00 Lokomotiv Gagnat 2 - 3 Forza Ferske
11. jun, 22:00 K-Analen 7 - 2 Røberg Bygg
August
20. aug, 21:00 MSI 9 - 0 Forza Ferske
20. aug, 22:00 Khaugenmyra 4 - 2 K-Analen

25. aug, 21:00 Khaugenmyra 4 - 1 Rema 1000
25. aug, 22:00 Romsdal Horns 2 - 5 MSI

27. aug, 21:00 Rema 1000 8 - 5 Lokomotiv Gagnat
27. aug, 22:00 K-Analen 3 - 0* Molde Jarnvare
September
1. sep, 21:00 Romsdal Horns 2 - 1 Khaugenmyra
1. sep, 21:00 Bunnlaget 2 - 4 Forza Ferske
1. sep, 22:00 Bunnlaget 1 - 4 K-Analen
1. sep, 22:00 Rema 1000 0 - 3 Røberg Bygg

3. sep, 21:00 Romsdal Horns 2 - 1 K-Analen
3. sep, 21:00 Molde Jarnvare 3 - 8 Lokomotiv Gagnat
3. sep, 22:00 Røberg Bygg 4 - 16 MSI
B-Sluttspill
22. sep, 21:00 Molde Jarnvare 3 - 0 Bunnlaget
22. sep, 21:00 Lokomotiv Gagnat 1 - 1 Røberg Bygg
22. sep, 21:30 Røberg Bygg 2 - 4 Molde Jarnvare
22. sep, 21:30 Rema 1000 4 - 0 Lokomotiv Gagnat
22. sep, 22:00 Bunnlaget 1 - 3 Rema 1000

29. sep, 21:00 Bunnlaget 0 - 2 Røberg Bygg
29. sep, 21:00 Molde Jarnvare 1 - 2 Lokomotiv Gagnat
29. sep, 21:30 Lokomotiv Gagnat 1 - 1 Bunnlaget
29. sep, 21:30 Røberg Bygg 0 - 2 Rema 1000
29. sep, 22:00 Molde Jarnvare 2 - 6 Rema 1000
A-Sluttspill
24. sep, 21:00 K-Analen 2 - 1 Romsdal Horns
24. sep, 21:00 Khaugenmyra 0 - 2 MSI
24. sep, 21:30 Romsdal Horns 2 - 1 Khaugenmyra
24. sep, 21:30 Forza Ferske 0 - 0 K-Analen
24. sep, 22:00 MSI 6 - 0 Forza Ferske

15. okt, 21:00 Romsdal Horns 0 - 2 Forza Ferske
15. okt, 21:00 K-Analen 2 - 1 Khaugenmyra
15. okt, 21:30 MSI 3 - 1 Romsdal Horns
15. okt, 21:30 Forza Ferske 1 - 2 Khaugenmyra
15. okt, 22:00 K-Analen 0 - 6 MSI
B-Sluttspill, semifinaler
20. okt, 21:00 Rema 1000 6 - 4 Røberg Bygg
20. okt, 22:00 Molde Jarnvare 0 - 3 Lokomotiv Gagnat
B-Sluttspill, finale
29. okt, 22:00 Rema 1000 8 - 1 Lokomotiv Gagnat
A-Sluttspill, semifinaler
27. okt, 21:00 MSI 4 - 0 Khaugenmyra
27. okt, 22:00 K-Analen 0 - 6 Forza Ferske
A-Sluttspill, finale
29. okt, 21:00 MSI 4 - 1 Forza Ferske

K-Analen.com tar forbehold om endringer i kampoppsettet.

* Kamp vunnet 3-0 på walkover.