April
26. apr, 21:00 Forza Ferske 4 - 5 Brunvoll
26. apr, 22:00 K-Analen 1 - 5 Romsdal Horns

28. apr, 21:00 Lokomotiv Gagnat 0 - 9 Khaugenmyra
28. apr, 22:00 Romsdal Horns 7 - 3 Rema 1000
Mai
3. mai, 21:00 Røberg Bygg 2 - 2 Rema 1000
3. mai, 22:00 Khaugenmyra 0 - 1 K-Analen

10. mai, 21:00 Bankers FK 8 - 0 Lokomotiv Gagnat
10. mai, 22:00 Forza Ferske 1 - 3 Khaugenmyra

12. mai, 21:00 Romsdal Horns 3 - 1 Forza Ferske
12. mai, 22:00 Røberg Bygg 3 - 7 Bankers FK

19. mai, 21:00 K-Analen 6 - 2 Lokomotiv Gagnat
19. mai, 21:00 Kolbjørg, 52 3 - 1 Forza Ferske
19. mai, 22:00 Brunvoll 7 - 1 Kolbjørg, 52

24. mai, 21:00 Kolbjørg, 52 2 - 4 Romsdal Horns
24. mai, 21:00 Røberg Bygg 3 - 4 Lokomotiv Gagnat
24. mai, 22:00 Rema 1000 4 - 2 Brunvoll
24. mai, 22:00 K-Analen 1 - 5 Kolbjørg, 52

26. mai, 21:00 Lokomotiv Gagnat 2 - 3 Forza Ferske
26. mai, 22:00 Bankers FK 1 - 1 K-Analen

31. mai, 21:00 Khaugenmyra 2 - 5 Kolbjørg, 52
Juni
2. jun, 21:00 Forza Ferske 2 - 3 K-Analen
2. jun, 22:00 Rema 1000 9 - 4 Bankers FK

7. jun, 21:00 Brunvoll 3 - 3 Bankers FK
7. jun, 22:00 Røberg Bygg 2 - 9 Romsdal Horns

9. jun, 22:00 Rema 1000 4 - 9 Khaugenmyra

14. jun, 21:00 Lokomotiv Gagnat 4 - 8 Rema 1000
14. jun, 22:00 Bankers FK 4 - 2 Forza Ferske

21. jun, 21:00 Rema 1000 7 - 2 K-Analen

23. jun, 21:00 Brunvoll 5 - 1 K-Analen
23. jun, 22:00 Khaugenmyra 4 - 3 Bankers FK
August
9. aug, 21:00 Brunvoll 2 - 2 Khaugenmyra
9. aug, 21:00 Romsdal Horns 1 - 1 Lokomotiv Gagnat
9. aug, 22:00 Bankers FK 3 - 0 Kolbjørg, 52

11. aug, 22:00 Lokomotiv Gagnat 3 - 9 Brunvoll

16. aug, 21:00 Romsdal Horns 4 - 5 Brunvoll
16. aug, 22:00 Kolbjørg, 52 12 - 2 Lokomotiv Gagnat
16. aug, 22:00 Forza Ferske 0 - 7 Rema 1000

18. aug, 21:00 Rema 1000 3 - 0 Kolbjørg, 52

25. aug, 21:00 Khaugenmyra 2 - 3 Romsdal Horns
25. aug, 22:00 Romsdal Horns 5 - 2 Bankers FK
A-Sluttspill
1. sep, 21:00 Brunvoll 3 - 7 Khaugenmyra
1. sep, 21:00 Rema 1000 1 - 15 Kolbjørg, 52

8. sep, 21:00 Khaugenmyra 11 - 0 Rema 1000
8. sep, 21:00 Kolbjørg, 52 3 - 5 Romsdal Horns

13. sep, 21:00 Khaugenmyra 3 - 5 Kolbjørg, 52

15. sep, 21:00 Kolbjørg, 52 10 - 1 Brunvoll
15. sep, 21:00 Romsdal Horns 2 - 1 Rema 1000

20. sep, 21:00 Rema 1000 0 - 3 Khaugenmyra
20. sep, 21:00 Romsdal Horns 3 - 2 Kolbjørg, 52

22. sep, 21:00 Kolbjørg, 52 9 - 5 Rema 1000

27. sep, 21:00 Brunvoll 1 - 6 Romsdal Horns

29. sep, 21:00 Brunvoll 9 - 5 Rema 1000
29. sep, 21:00 Khaugenmyra 0 - 3 Romsdal Horns

4. okt, 21:00 Romsdal Horns 6 - 3 Brunvoll
4. okt, 21:00 Kolbjørg, 52 3 - 0 Khaugenmyra

6. okt, 21:00 Brunvoll 3 - 7 Kolbjørg, 52
6. okt, 21:00 Rema 1000 5 - 3 Romsdal Horns

11. okt, 21:00 Khaugenmyra 3 - 0 Brunvoll

13. okt, 21:00 Rema 1000 6 - 4 Brunvoll
13. okt, 21:00 Romsdal Horns 4 - 2 Khaugenmyra
B-Sluttspill
6. sep, 21:00 K-Analen 3 - 2 Forza Ferske
6. sep, 21:00 Bankers FK 6 - 3 Lokomotiv Gagnat

13. sep, 21:00 Lokomotiv Gagnat 1 - 4 K-Analen
13. sep, 21:00 Forza Ferske 2 - 2 Bankers FK

20. sep, 21:00 Bankers FK 1 - 1 K-Analen
20. sep, 21:00 Forza Ferske 2 - 0 Lokomotiv Gagnat

22. sep, 21:00 K-Analen 2 - 2 Bankers FK

27. sep, 21:00 K-Analen 7 - 2 Lokomotiv Gagnat
27. sep, 21:00 Bankers FK 5 - 2 Forza Ferske

4. okt, 21:00 Forza Ferske 2 - 1 K-Analen
4. okt, 21:00 Lokomotiv Gagnat 0 - 11 Bankers FK

11. okt, 21:00 Lokomotiv Gagnat 7 - 5 Forza Ferske

K-Analen.com tar forbehold om endringer i kampoppsettet.

PS: Røberg Bygg trakk laget sitt, og alle deres kamper er strøket fra terminlisten. K-Analen hadde Røberg Bygg i siste seriekamp, og fikk dermed ikke møte dem. Selv om alle deres kamper er strøket, ligger resultatene i kampene de spilte i terminlisten.

* Kamp vunnet 3-0 på walkover.